Álláshirdetés- botanikus

Az ELTE Füvészkert pályázatot hirdet botanikus munkakör betöltésére.

Pályázati feltételek:

-biológus MSc oklevél

-széles körű botanikai ismeretek a hazai és trópusi növényfajok terén

-szakmai tapasztalat a természetvédelem területén (különösen az ex situ természet-védelemben)

-oktatási tapasztalat

-MS Office rendszer felhasználói szintű ismerete

-térinformatikai jártasság

-jó kommunikációs készség

-angol nyelvből középfokú C-típusú nyelvvizsga

-B-kategóriás jogosítvány

A munkatárs feladatai:

  • az ELTE Füvészkertjében botanikusi munkák elvégzése,

A pályázathoz csatolni kell:

  • szakmai önéletrajz;
  • végzettséget igazoló dokumentum másolata;
  • egy évnél nem régebbi egészségügyi alkalmasság igazolása
  • érvényes erkölcsi bizonyítvány.

Alkalmazás formája: határozott idejű főmunkaidős közalkalmazotti jogviszony.

Besorolás a Kjt. szabályai szerint.

A pályázatokat legkésőbb 2016. augusztus 25.-ig. –ig kell benyújtani az ELTE Füvészkert irodájába, 1083, Budapest, Illés u. 25.
vagy botanikuskert@yahoo.com címre.

Ne maradjon le semmiről!

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Név

Ön robot? (Tipp: 3 betű)

Mehet